• Dzień kobiet 4b.

• Chłopcy z klasy 4b przygotowali podczas zdalnej lekcji wychowawczej wspaniałe wierszowane życzenia dla swoich koleżanek, a w tygodniu dziewczyny spotkały się przed szkołą i odebrały swoje słodkie paczuszk.

• A Ty? Którą szkołę wybierasz?

• Czy chcesz, żeby Twoje dziecko rozpoczęło przygodę ze szkołą w miłej i przyjaznej atmosferze?

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko codziennie rano wstawało z uśmiechem i z ochotą chodziło do szkoły?

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało swoje pasje?

Czy chcesz, żeby szkoła była dla Twojego dziecka jego drugim domem, w którym czuje się szanowane, bezpieczne, ważne, potrzebne i wysłuchane?

Zadzwoń do nas i zapisz swoje dziecko do Naszej Szkoły! Wspólnie zadbamy o jego przyszłość, bo dobro Twojego dziecka jest dla nas najważniejsze!

• TO TWOJA SZANSA!!!

• Trwa rekrutacja do klas pierwszych dla osób chętnych spoza rejonu Naszej Szkoły.

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapisy trwają do 17.03.2021 r.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Nie czekaj!

Wyślij zgłoszenie już dziś!

• Co zrobić z papieru?

• Przedmioty użytkowe z papieru ( zabawki antystresowe, pudełka, podstawki pod smartfona, koperty serca), wykonane techniką origami przez uczniów klas 6a, 7b i 7c.

• Dzień Kobiet klasa 2b

• Kobieta to istota wyjątkowa,

Codziennie kwiaty dostawać gotowa.

W 2b wiele się działo,

Dzień Kobiet się świętowało,

Pizzę dzieci zajadały i soczek popijały.

• Wyniki konkursu plastyczno - technicznego "Dzień pocztówki do przyjaciela"!

• Mamy przyjemność ogłosić, wyniki konkursu plastyczno - technicznego "Dzień pocztówki do przyjaciela".

Kategoria 1-3 SP:

I miejsce - Seremak Igor kl. 1c

II miejsce - Michalska Oliwia kl. 1c

III miejsce Walczybok Piotr kl. 1b

Wyróżnienie:

- Majak Krystian 3c

Kategoria 4-7 SP:

I miejsce - Moskalska Jaśmina kl. 4c

II miejsce - Czechowski Marek kl. 6b

III miejsce - Ociepa Krystian kl. 4c

Wielkie gratulacje

• Wyniki konkursu "Stop Depresji"!

• 5 marca został rozstrzygnięty miejski konkurs plastyczny o tematyce profilaktycznej pod hasłem "Stop Depresji!", zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie.

Miło nam poinformować, że czterech uczniów z naszej Szkoły otrzymało wyróżnienia:

Aleksandra Krasińska kl.6c

Magdalena Marczak kl.6c

Karol Moczulski kl.7s

Zuzanna Szczucka kl.7c

Wręczenie nagród w przyszłym tygodniu.

Gratulacje!

• Różowa skrzyneczka

• Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła została objęta grantem realizowanym przez Stowarzyszenie Dolnośląskiego Kongresu ze środków Fundacji Kulczyk Foundation. Projekt nosi nazwę "Różowa skrzyneczka w każdej szkole". W dniu dzisiejszym Pani Burmistrz dostarczyła różową skrzyneczkę do Naszej Szkoły.

• Konkurs ortograficzny

• Dnia 24 lutego odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny pod hasłem "Z OROGRAFIĄ ZA PAN BRAT". Konkurs składał się z dwóch części, w pierwszej uczniowie pisali dyktando, w drugiej wyjaśniali pisownię wyrazów. Udział wzięło 11 uczniów z klas trzecich.

Laureaci:

I miejsce- Krystian Majak

II miejsce- Milena Grzesiak

III miejsce Pola Szadkowska

Gratulacje dla wszystkich z życzeniami dalszych sukcesów nie tylko w zmaganiach z ortografią.

• Zielony ogródek klasy 1b

• Klasa 1b założyła w sali wiosenną hodowlę.

Dzieci wkładały ziemię do pojemnika, następnie posadziły cebulę z której wyrośnie szczypiorek. Wysiały, także nasiona rzeżuchy na watę. Później wszystko starannie podlały, a teraz będą obserwowały wzrost roślin.

• Zapisy do klas pierwszych!

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało swoje pasje?

• TO TWOJA SZANSA!!!

• Ruszamy z rekrutacją do klas pierwszych dla osób chętnych spoza rejonu Naszej Szkoły.

Ilość miejsc ograniczona!!!

Zapisy trwają do 17.03.2021 r.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Nie czekaj!

Wyślij zgłoszenie już dziś!