• Nabór do 4 klasy sportowej!

• Szkoła Podstawowa nr 1 im.Noblistów Polskich  ogłasza nabór do czwartej  klasy sportowej o profilu piłka nożna. Zasady rekrutacji: do klasy sportowej może być przyjęty kandydat, który złoży podanie o przyjęcie w terminie: 24.02.2020 -13.03.2020 oraz zaliczy Test Sprawności Fizycznej.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich szkół podstawowych, dziewczęta i chłopców uzdolnionych sportowo, lubiących ruch i chcących rozwijać swoją pasję oraz umiejętności gry w piłkę nożną.

• Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

• W ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją dnia 25.02.2020 r. odbyła się szkolna akcja profilaktyczna, której celem było zwiększenie świadomości zdrowotnej na temat tej choroby. Uczniowie i pracownicy szkoły mieli przypięte do odzieży stokrotki symbolizujące solidarność z osobami chorującymi na depresję.

• Zabawa karnawałowa

• Dnia 7 lutego w szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Dzieci zachwyciły swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, pszczółki Maje, motylki, postaci z gier komputerowych, kowboje, policjanci, kotki, smoki itp. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Korytarz wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami, serpentynami zachęcał do wspaniałej zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Dziękujemy rodzicom i dziadkom za przygotowanie słodkiego poczęstunku

• Mała Olimpiada Sportowa dla przedszkolaków

• Dnia 4 lutego w naszej szkole gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów z dzierżoniowskich przedszkoli i ich Rodziców. Pani Dyrektor na forum przedstawiła rodzicom ofertę szkoły, a dzieci uczestniczyły w Małej Olimpiadzie Sportowej przygotowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego w sali gimnastycznej. Z uśmiechem i wielkim zaangażowaniem pokonywały wszystkie tory przeszkód. Wykazały się doskonałą sprawnością fizyczną. Każde z nich otrzymało w pełni zasłużony dyplom i złoty medal. Dziękujemy uczennicom klasy 6c i 3s za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji sportowych.