• Nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Dzierżoniowie ogłasza nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 w terminie od 10 lutego do 13 marca 2020 r. Dokumenty można składać w sekretariacie szkoły od 10 lutego 2020 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.Serdecznie zapraszamy.

Dokumenty dla rodziców do pobrania w zakładce zapisy do klasy 1.

• Dzień Babci i Dziadka

• Dnia 22 stycznia odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klas trzecich. Zaproszeni Goście obejrzeli program artystyczny w wykonaniu wnuków. Mali artyści z wielką uwagą i przejęciem recytowali, śpiewali i tańczyli. Dzieci obdarowały swoich dziadków i babcie własnoręcznie wykonanymi upominkami. Były to kwiaty, laurki, medale dla super Dziadków. Nie zabrakło wzruszeń, łez i podziękowań. Dziękujemy pięknie Gościom za wspólnie spędzony czas w naszej szkole.

Wychowawcy klas trzecich

• Wizyta w Dziennym Domu Samopomocy w Dzierżoniowie

• Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, dlatego też nasi wolontariusze z klasy 3c i 6c nie zapomnieli o podopiecznych Dziennego Domu Samopomocy w Dzierżoniowie. W tym szczególnym dniu zaprezentowali seniorom wyjątkowy program artystyczny z piosenkami, tańcem i recytacją wierszy. Wizyta przyniosła moc wzruszeń zarówno pensjonariuszom, jak i naszym uczniom. Był to dla wszystkich niezapomniany Dzień Babci i Dziadka.

Szczególne podziękowania dla pani Joanny Myślickiej za pomoc w przygotowaniu uczniów do występu.

Jolanta Rygas

• LICYTACJA WOŚP W NASZEJ SZKOLE

• Dnia 10.01.2020r. w naszej szkole została przeprowadzona licytacja w ramach Gali Wolontariatu. W imieniu całej społeczności szkolnej oraz Samorządu Uczniowskiego dziękuję Dyrektorowi szkoły, Darczyńcom, Uczniom, Rodzicom i wszystkim Pracownikom za aktywne włączenie się w akcję. Ze sprzedaży ciast, z kiermaszu oraz z licytacji łącznie zebrano 9767,44zł. Jeszcze raz bardzo dziękuję każdej osobie z osobna za dary i zaangażowanie, Pani J. Rygas i SU za pomoc w prowadzeniu licytacji.

Opiekun SU, Dorota Pilarczyk