• Konwersatorium online dla klas 2-3 na temat Praw Dziecka

• Jeszcze przed przerwą świąteczną (22.12.2020) odbyło się Konwersatorium online dla klas 2-3 na temat Praw Dziecka. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę rozwiązując quiz, rozmawiali na temat swoich praw i obowiązków oraz poznali piosenkę na temat Praw Dziecka.

• Projekt "My pandemic life" w klasie 4b

• Ostatni tydzień FERII!

Mamy nadzieję, że pomimo panujących obostrzeń dobrze się bawicie i już niebawem w szkolnych murach zatętni życie! Strasznie za Wami tęsknimy!!!

Wszystko ma swoje plusy i minusy, uczniowie z klasy 4b pokazali, że podczas pandemii i zdalnego nauczania nie tylko spędzali czas przed ekranem, ale przede wszystkim realizowali swoje pasje i naprawdę dobrze się bawili! Ale nie tylko - opiekowali się swoim rodzeństwem, dbali o zwierzęta i wykonywali swoje obowiązki. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że z jednej strony pandemia to trudny czas, ale z drugiej - okazja, aby docenić to, co mamy najbliżej!

• Wyniki Powiatowego Konkursu Bożonarodzeniowego

• Wyniki Powiatowego Konkursu Bożonarodzeniowego organizowanego przez Zespół Szkół nr 1 w Dzierżoniowie:

kategoria klas 1-4

I miejsce - Hubert Wąsik kl. 1b

II miejsce - Jakub Moszyński kl. 4a

III miejsce - Zosia Janiszewska kl. 4c

wyróżnienie -Natalia Lebiedziejewska kl. 4c

Kategoria klas 5-8

III miejsce - Magdalena Szunert kl. 7b

• Wyniki VII Otwartego Konkursu Ozdób Choinkowych i Świątecznych

• Wyniki VII Otwartego Konkursu Ozdób Choinkowych i Świątecznych zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie:

wyróżnienia w kategorii ozdoba choinkowa wisząca:

Marek Czechowski kl. 6b

Oliwia Ognisty kl. 7b

wyróżnienia w kategorii ozdoba świąteczna stojąca:

Jaśmina Moskalska kl. 4c

Ola Rajczyk kl. 4c

Julita Szeloch kl. 6c

• Wyniki Powiatowego Konkursu pt. Festiwal Techniki w Radiobudzie

• Powiatowy Konkurs pt. Festiwal Techniki w Radiobudzie został rozstrzygnięty. Magda Szunert z klasy 7b zajęła I miejsce w kategorii szkoły podstawowe. Uczestnicy mieli do wyboru wykonanie jednej pracy z wybranej dziedziny technicznej np. automatyki mechaniki lub mechatroniki. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 1 w Dzierżoniowie.

GRATULUJEMY!!!

• Wyniki konkursu pt. „Moja domowa choinka”

• Wyniki konkursu fotograficznego dla mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego pt. „Moja domowa choinka” - Bielawa 2020.

I miejsce - Jaśmina Moskalska kl. 4c

III miejsce – Hubert Nowak kl. 7c